Moje smečka

Baby (ch. Baby Bohemia Kevin)

Ahoj, nenechte se klamat velikostí, jsem sice menší, ale kápo jsem u nás já, a to pro všechny pejskový i lidský kamarády. A jsem taky nejvíc hýčkaná a páníčkové o mě říkají, že jsem malý rozmazleneček - nevím, co je špatného na tom, že myslím jenom na sebe. Pořídili si mě jako mazlíka a výstavního šampiona, tak proč bych měla na slovo poslouchat. Proč bych třeba měla přijít na povel, když chci zrovna ležet, to nechápu. Leda tak, když mají v ruce nějakou dobrotu, to bych se přetrhla. Ale jinak jídlu mám vztah spíš vlažný, jím spíš proto, aby mi to ostatní nesnědli, hlídám si váhu, mám 1,7 kg, což mi přijde tak akorát. Přece nebudu jak moje ségra, vypadá jak bobr, a cpe se dál.

Keri (ch. Carissima Bohemia Kevin) 

Měli jsme tu čest prožít s Kerinkou krásných 11 let. Navždy zůstane v našich vzpomínkách úžasným dobrosrdečným pejskem, pejskem se srdíčkem na pravém místě. Bezmezně nás milovala, nikdy nehleděla na svůj prospěch, páníčkové pro ní byli na prvním místě. Neměla své oblíbené místečko, vždy chtěla být tam, kde my, to jí stačilo. Ráda nechávala k sobě přitulit další pejsky, kterým bylo smutno a nechtěli být v pelíšku sami. Byla nejposlušnějším pejskem z naší smečky, přeci nám chtěla udělat radost. Byla báječnou maminkou svých štěňátek, odchovala celkem 14 miminek, včetně tří interšampionů, vždy je přivedla na svět přirozenou cestou a o žádné nepřišla. Milovala i člověčí miminka, když zaslechla dětský pláč, hned hledala, kam má běžet a koho utěšit, Kerinko, moc jsem se těšila až budeš moct hlídat moje miminko, škoda, že jsme se toho nedočkali.... Kerinko, děkujeme za vše.

 Bugi (ich. Boogie Chomutovský Amorek)

Ahoj, já jsem ta, kterou si moji páníčkové vybrali a nechali doma jako svůj odchov, jsem ta nejkrásnější čivava, kterou mají, pořád na mě čučí obdivnými pohledy a prý se nemůžou vynadívat. Ačkoliv podle výčtu mých titulů vypadám spíš na seriózní dámu, v mládí jsem prý byla děsně živá a prdlá, dokonce jsem sousedovi zakousla pár slepiček. Dodnes mě baví co nejvíce pobývat na zahradě, páníčci se mi smějí, že bych byla asi nejspokojenější, kdybych měla venku svoji psí boudu jako nějaký Alík.    

                                                       

 Fame (ch. Cheyenne´s Fairytail Fame)

Fame

Ahoj, jsem belgický přírůstek do české čivaví rodiny. Moje panička si léta přála mít doma miminko po mém tatínkovi Aladinovi, tak prý jsem její splněný sen. Přišla jsem do smečky tří postarších čivavek, naštěstí mě ale hned přijmuli za svou a jsme prima parta. Rozveseluji je svou hravou a veselou náladou a vždy se najde někdo, kdo si se mnou rád hraje. A protože mojí paničku děsně moc baví výstavy, zkoušíme vystavování, ale je to těžký, i když se snažím dělat výstavní figury jak se má, jsem málo chlupatá oproti mým kolegyním.

 

 

Aruba Bohemia Kevin

  Ruby 6 měsíců

 Ahoj, jsem nová čivavka ve smečce Chomutovského Amorku. Potom, co se mojí starší kamarádce Bugince narodily v posledních dvou vrzích moc malé holčičky, rozhodli se moji páníčci si mě pořídit, abych se pokusila dělat jim radost nejenom svojí veselou povahou tolik podobnou Fejmince, ale i na výstavách a v chovu.