Baby (ch. Baby Bohemia Kevin)

Ahoj, nenechte se klamat velikostí, jsem sice menší, ale kápo jsem u nás já, a to pro všechny pejskový i lidský kamarády. A jsem taky nejvíc hýčkaná a páníčkové o mě říkají, že jsem malý rozmazleneček - nevím, co je špatného na tom, že myslím jenom na sebe. Pořídili si mě jako mazlíka a výstavního šampiona, tak proč bych měla na slovo poslouchat. Proč bych třeba měla přijít na povel, když chci zrovna ležet, to nechápu. Leda tak, když mají v ruce nějakou dobrotu, to bych se přetrhla. Ale jinak jídlu mám vztah spíš vlažný, jím spíš proto, aby mi to ostatní nesnědli, hlídám si váhu, mám 1,7 kg, což mi přijde tak akorát. Přece nebudu jak moje ségra, vypadá jak bobr, a cpe se dál.

 

Keri (ch. Carissima Bohemia Kevin)

Ahoj, ségra mě už zase pomlouvá, ale nevěřte jí. Ona zase neuměla do tří let chodit doma do schodů, naučili jí to až moje děti. Já jsem sice větší, ale zase můžu mít bez problémů děti, to mě baví nejvíc, starat se o ně, vychovávat je a hrát si s nima. Jenom manžela bych si někdy chtěla vybrat sama. A na výstavách jak jsem se uměla předvádět, panička je na mě pyšná. Jsem i docela poslušná, udělám páníčkům, co jim na očích vidím. A taky je pořád hlídám, i před ostatními pejsky. Jen tak si na mě někdo netroufne. No a moje váha, to má Baby pravdu, tu si moc nehlídám, pořád se pohybuje okolo tří kil.

 

Bugi (ch. Boogie Chomutovský Amorek)

Ahoj, já jsem ta nejmladší a taky nejzlobivější, ale jsem ještě mladá, tak páníčkové doufají, že z toho vyrostu. Jinak se snažím užívat svého mladého věku, jak to jenom jde. Miluju psí návštěvy u nás doma, hrátky s mámou a tetou mi nestačí. Jezdím taky hodně s páníčkama na výstavy, ale to mně moc nebaví. Panička by chtěla ze mě udělat výstavního šampiona, ale o to jí nestojím, raději se pěkně vyválím v blátě, vyhrabu myši a okoušu kytky na zahradě nebo roztrhám slepice. Ano, čtete dobře, takový kousek už mám taky na triku. Sice mi první minutu u souseda pomáhala moje mamina nahánět, ale pak poslechla paničky volání a slípky zbyli jenom na mně. Tři jsem zabila na místě a čtyři skonali chvíli po mé akci. Jo a prý taky, že budu mít v budoucnu štěňátka. Já sice ještě nevím, ani jak se dělají, ale když to říká panička, tak asi jo, ach jo.

 

Fame (Cheyenne´s Fairytail Fame)

Ahoj, jsem nový belgický přírůstek do čivaví rodiny. Moje panička si léta přála mít doma miminko po mém tatínkovi Aladinovi, tak prý jsem její splněný sen. přišla jsem do smečky tří postarších čivavek, naštěstí mě ale hned přijmuli za svou a jsme prima parta. Rozveseluji je svou hravou štěněcí náladou a vždy se najde někdo, kdo si semnou rád hraje. A protože mojí paničku děsně moc baví výstavy, zkoušíme moje první výstavní krůčky už od třídy štěňat.