Štěňátka

VRH C-úvod
Vrh “C”
Narodila se nám Kerinky štěňátka, tentokrát s jiným tatínkem, aby byla taky trochu změna. Kerinka začala 1.5.03 hárat. Krytí proběhlo 12.5.03 a 13.5.03.

Zápis o kontrole vrhu

Štěňátka

.:20.9.2003:. Sladký život se štěňátky nám utekl velice rychle a v desátém týdnu se drobátka rozutekli do nových domovů. Věřím, že se budou mít u adoptivních rodičů dobře, zatím denně komunikujeme, dostávám podrovné zprávičky o mých miminkách a já na oplátku radím při prvních dnech v novém domově, aby si čivaštěnda co nejrychleji zvykli.

.:8.9.2003:. Z miminek už máme doma normální psy. Batolecí období uteklo velice rychla a nyní u nás bydlí smečka zákeřných hryzalů a tryskomyší, co jsou každou vteřinu na jiném místě zahrady. A taky už se nám postavila ouška a máme za sebou kontrolu vrhu

.:23.8.2003:. Na těchto fotografiích sice neuvidíte, jak štěnda rostou, jsou to obrázky ze dvou dní za sebou, ale jsou tak krásné, že mi to nedá je nezveřejnit. Autorem fotografií je p.Tejchman.

.:22.8.2003:. Z čivadětiček jsou malí rošťáci. Moc rádi běhají po zahradě, okusují kytičky (nejraději kvítka, co jsou hodně při zemi :-), hrají si spolu navzájem, ale i s dospělým dozorem (Bugi a Keri), moc rádi se chodí za námi mazlit, vystrkují na nás bříško, dávají pusinky, okusují nás…. Také už byli na krátkém výletě autem (a nezvrací!), navštívili Matýska u babičky a pohráli si s ním. I když maminky mlíčko jim stále chutná nejvíce, rádi si dají i vařenou stravu nakrájenou na pidikousíčky a okoštují i rozmočené granulky.

.:6.8.2003:. Čivaminka už přestávají být malými hrošíky a zdá se, že z nich opravdu vyrostou pejskové. Už umí sedět, chodit (tedy skoro) a hlavně už si hrají a dělají spousty těch běžných psích věcí, jako je vrčení, drbání se za uchem, ožužlávání se navzájem, natahování pacičkou po kamarádovi, vyzývání ke hře přikrčením….

.:28.7.2003:. Miminka rostou jako z vody (tedy vlastně z mlíčka) a konečně už všichni otevřeli očíčka, holčička měla trochu zpoždění, a teď začínají být aktivnější a mají trošku zájem o okolí. Taky už se jim začíná líbit mazlení a pusinkování.

.:21.7.2003:. Kerinka i miminka se stále mají moc dobře, jsou bez jakýchkoliv problémů. Už mají vybraná jména. Holčička bude Cziki, světlejší chlapeček Cassidy a tmavší Coral.

.:15.7.2003:. Kerinka i miminka krásně prospívají, je na ně radost pohledět. Čivavátka jsou opravdu jenom tři, to čtvrté byl planý poplach od páníčků, Kerinka naštěstí věděla, co dělá.

.:13.7.2003:. Kerince se dnes zatím narodili 3 štěňátka. První spatřila světlo světa holčička světle hnědé barvy (v budoucnu asi krémová nebo plavá), hodinu po ní následoval hnědočerný chlapeček (v budoucnu asi plavý s černým melírem) a půl hodinky po něm na svět přispěchal černý klučík. Všichni se mají skvěle k světu, i maminka je v pořádku. V bříšku jsme nahmatali ještě jedno miminko, tak zatím čekáme. Snad to zvládneme bez problémů.

Podle ultrazvukového vyšetření Kerinka čeká minimálně dvě čivavátka.

Krytí úspěšně proběhlo 12.a 13.5.03.

VRH D
Vrh “D”
Opakovali jsme spojení, ze kterého vznikla krásná čivavátka vrhu A a vrhu B. Krytí proběhlo 5.1.04.

Zápis o kontrole vrhu

Štěňátka

.:13.06.2004:. Na těchto fotkách je jenom Didinka, ta s námi byla doma o měsíc déle neľ její bráškové.

.:16.05.2004:. Poslední záběry, kdy naše štěnátka byli všechny jenom naše. 16.5.04 nás čivakluci opustili a zůstala nám jenom Didinka….

.:29.04.2004:. Čivadětičky už je prakticky nemožné vyfotit v nějaké přijatelné poloze, pořád jsou v pohybu. Tady je pár momentek ze života, abyste si představili, jak miminka tráví svůj čas.

.:14.04.2004:. Čivaštěnda byli dneska poprvé venku. Bylo krásně teplo a sluníčko a tráva suchá, běhali na zahradě asi půl hodinky a myslím, že se jim to líbilo. Sice trošku pčíkali, když v první chvíli ucítili foukat vítr do nosánků, ale rychle si zvykli a užívali si tolika nových věciček na čmuchání. Na fotkách uvidíte, jak se jim pěkně začínají zvedat ouška, vypadají roztomile. Taky zoubky už máme, horní kompletně, jdou i dobře spočítat, na spodní si asi budeme muset ještě počkat s počítáním pár dnů, jdou hůř vidět. No ale zoubky se naučili používat opravdu rychle, kousají do všeho živého, jak do sebe navzájem, tak do nás. Nejhorší je, když přiběhnou nečekaně a kousnou do prstů u nohou, když jste zrovna zabraný do práce 🙂

.:09.04.2004:. Čivamimčům už je měsíc a je s nimi čím dál tím větší zábava. Jejich starší sestřička Bugi se dočkala hrátek a škádlení a má o zábavu postaráno. Mimča denně prodlužují dobu hraní, nyní jsou tak na půlhodince a pak zase hodinu spinkají. Daří se jim víceméně strefovat malou i velkou potřebu na plínku, je zajímavé, že když jsem v jejich dosahu, tak si na místečko dojdou stoprocentně, a když nejsem doma, najdu potom loužičky všude. Jako by poznali, že pokud jsem u nich, stejně je na podložku přenesu. Kluci už jsou chlapi jak se patří, mají kouličky! Taky zoubečky vykoukly a začínají nás ohlodávat.

.:5.4.2004:.

.:29.3.2004:. Čivadětičky začínají běhat, dneska se snažili rozutíkat po celém obýváku, vůbec jsme nečekali, že se pokusí opustit deku, kterou mají na ťapání, aby jim neklouzaly nožičky, které je ještě neposlouchají a chodí si kam se jim zachce. V neděli poprvé ochutnali pacholíka, vůbec se neuměli strefit pusinkou k jídlu, víc jídla měli na kožíšku než v bříšku. Ale maminka je pak ráda olízala a ještě si u toho pochutnala.

.:19.3.2004:. Miminka čím dál tím víc papají, Kerinka sotva stíhá doplňovat mlíčko do mléčného baru. Začínají být čím dál tím víc hýbací, pokud je vyndáme z pelíšku, nevydrží na jednom místě, snaží se zvedat a chodit, no spíš se plazit. Čekáme, že o víkendu na nás zamrkají svýma očkama. Přidávám tedy poslední bezočíčkové obrázky, příště už se zase o něco přiblíží představě psa, stále ještě jsou to krtečkové.

.:11.3.2004:. Čivamiminka skvěle prospívají, máme z nich obrovskou radost. První tři dny se Kerinka od miminek nechtěla hnout ani na krok, byl problém jí i venčit, několikrát se do pelíšku vrátila, než stihla dojít ke dveřím. Musela jsem jí vyhecovat a ke dveřím s ní běžet, aby neměla čas rozmyslet si opuštění miminek. Venku ve vteřině vykonala potřebu a vracela se domů. Když v tu chvíli nebyly dveře otevřené, začala děsivě výt. Čivavátka bez ní první dny taky ani na vteřinku nechtěli být, nepomáhalo ani hlazení a utěšování. Jíst u své misky mamina odmítala, všechno krmení se odehrávalo u štěňátek v pelíšku, vodu má hned vedle pelíšku. Jakmile štěňátko zabrečelo, mamina se hned začala intenzivněji starat a u toho opět vyla a pobrekávala nešťastně, že miminku se něco děje, přitom mimčo třeba jenom bojovalo se sourozenci o cecík nebo bylo sourozencem nepohodlně zalehnuto. Nyní už se to zlepšuje, dokonce ráno jedla Keri opět v kuchyni a miminka vydrží i pár minutek bez maminky bez pláče. Krásně reagují na lidské pohlazení, je vidět, že se jim to líbí. První den se báli, teď nic nenamítají ani na pochování v dlani. Dneska na mně holčička obrovsky zívala, tak malý tvoreček a dává mi najevo, že jí otravuje, když jí budím.

.:8.3.2004:. Dnes brzy ráno vykoukla na svět další čivamiminka. Kerinka opět dodržela svůj přesný počet miminek, takže máme doma opět dva čivakluky a jednu čivaholku. Výjimečně se stalo, že jsme nerodili v neděli, ale až pár hodin po půlnoci v pondělí, i když začátek porodu vlastně v neděli byl. První zuřivé hrabání pelíšku jako znamení, že se v blízkých hodinách máme těšit na miminka, jsme měli už včera v deset večer. Po půlnoci už byla mamina neklidná, pořád chodila ven čůrat, snažili jsme se i rozchodit první bolesti a stahy. Pravidelnější stahy začaly dnes ve 3,00. Ve 3,55 praskla voda a pět minut po půl páté byl na světě první chlapeček, ten světloučký (110g). Necelých pět minutek po něm přispěchal za bráškou černý chlapeček (110g) a za pět minut pět se narodila holčička (100g). Všichni se okamžitě hýbali, lapali po dechu a hledali maminu. Ta je očistila, dala jim napapat a od té chvíle můžeme dojatě sledovat tu obrovskou mateřskou lásku, kterou Kerinka zahrnuje svoje děťátka.

.:18.2.2004:. Kerinka krásně roste do šířky, vypadá to na dvě čivavky. Už číháme, kdy začnou pohyby. Jako obvykle mamina zvládá březost v pohodě, jen trošku se šetří. Ale stačí zaslechnout něco venku a už běží s ostatníma na zahradu bez ohledu na svoje velký bříško. Na narození miminek se moc těšíme.

Vrh E
Vrh “E”
19.3.05 a 21.3.05 jsme nakryli Kerinku opět Kimmečkem.

Štěňátka

.:13.8.2005:. Po třech týdnech Elinky a Endíka v novém domově jsme měli možnost setkat se s nimi na klubové výstavě, kam se přijeli podívat. Samozřejmě se navzájem poznali a celý den si spolu hráli, dozor nad nimi měla maminka Kerinka. Tatínek Kimmeček byl myslím moc rád, že děti nemusí vychovávat, no podívejte na fotky.

.:10.7.2005:. Eliska a Endík jsou naprosto suproví lítadla a kousadla, nedá se ani popsat, jak je nám s nima báječně. Snad vám víc poví nové fotky.

.:29.6.2005:. Eliska a Endík mají víc jak pět týdnů a plnými doušky poznávají okolní svět a moc je to baví. Máme doma již skutečné psíky se vším všudy a je s nimi spousty legrace. Pusinky vylepšili na pusinky kousací, všechno ochutnávají a ožužlávají, poponášejí hračky, bojují o kousátka, honí se s mámou a tetama a pořádají neúnavné zápasy jeden na jednoho.

.:18.6.2005:. Našim štěňátkám jsou 4 týdny. Je s nimi skvělá zábava, umí mi dávat pusinky, umí okusovat nebo žužlat naše prsty, umí kousat maminku do nohy, umí frajersky pít mlíčko ve stoje, umí nalézt cestu z pelíšku, když se jim chce čůrat a taky umí trefit do pelíšku zpátky, když se jim chce spinkat. První fotka je pořízená před týdnem a podle ní můžete na ostatních porovnat, jak Elísek a Endík za týden vyrostli.

.:5.6.2005:. Včera jsem pořídila nové fotky našich čivamiminek. Miminka už mají svá jména, holčička je Elis a chlapeček Endy. Eliska na nás v pátek otevřela svoje kukadla, Endík je má stále ještě zavřené, asi se mu nelíbíme a nechce nás vidět. Včera je čekalo první ostříhání drápků, skoro o tom ani nevěděli, oba byli moc hodní. Dnes je potrápím prvním odčervením. Jinak jsou to opravdová zlatíčka, spokojeně si bumbají maminky mlíčko a pohodlně si chrupkají v pelíšku. Už se nemůžeme dočkat, až se budou učit chodit a začnou si spolu hrát. 

.:28.5.2005:. Za týden štěňátka vyrostli a naučili se spousty věcí, umí se během chvilky doplazit od maminky hlavy až k cecíku, umí si šikovně vylézt na maminku a spinkat na ní, umí se jí zavrtat do kožíšku, když se chtějí přitulit, umí spinkat s cecíkem v puse, aby měli zdroj papání stále pod kontrolou, umí se po nabumbání slastně překulit na zádíčka a spinkat s plným bříškem. V posledních dnech si zvykají na to, že od nich maminka na chvilku odchází projít se ven nebo se za námi pomazlit a berou to statečně a většinou po ní už nebrečí a vystačí si sami. No zkrátka máme doma dva sladké a heboučké čivapoklady.

.:21.5.2005:. Dnes ráno Kerinka odmítla snídani, což pro mně bylo jasné znamení, že se na svět připravují miminka. Po dopoledním několikerém vyčůrání a vykakání a po Kerinky chození po baráku a vybírání místečka, kam by svoje děti složila, jsem Kerince zavřením se s ní do jedné místnosti jasně dala najevo, že rodit se bude v pokoji, kde je ohrádka pro miminka a nebude se vymýšlet žádný porod do postýlky páníčků, ač uznávám, že tam by to měla miminka pohodlné. Ale přece jenom omyvatelné lino v ohrádce a vystýlka z vyvářených prostěradel a vydesinfikovaná elektrická dečka mi přijdou vhodnější. První stahy Kerince začaly v půl dvanácté a ve 12,50 se narodilo první čivamiminko, chlapeček s váhou 120g. Jen co si ho Kerinka stihla opečovat, už se drala na svět jeho sestřička, která se narodila ve 13,30 s váhou 130g. Hned poté Kerince skončily stahy a tlačení a nám začalo být jasné, že tentokrát nebudou trojčátka, ale dvojčátka. No hlavně, že jsou aspoň dva, na hraní a vymýšlení legrácek si vystačí. Oba jsou silní a čilí, bříška si hned nacpali maminky mlíčkem a spokojeně spinkají přitulení na maminku, která z nich nespustí oči a i jídlo i pití jí nosíme k ní do pelíšku.

.:11.5.2005:. Kerinka je v osmém týdnu březosti, miminka se asi tak za týden budou klubat na svět. Zatím jsou to lenoši, při mazlení bříška většinou spinkají, málokdy cítíme kopání. Asi mají dostatek místa. Na ultrazvukovém vyšetření byli vidět minimálně dvě miminka. Podle tvaru Kerinky bříška si myslím, že tam jsou opět trojčátka. Mamina březost zvládá s přehledem, sice si občas při ležení a otáčení odfrkne a zafuní, ale jinak na ní březost není moc poznat, nezasvěcení lidé nevěří, že je březí, když jí potkají.

vrhf
Vrh “F”
Měli jsme poprvé štěňátka s fenečkou z vlastního chovu šťastnou maminkou dvou holčiček byla Čikinka
Info
Štěňátka

Štěňátka

1.Týden

2.Týden 

VRH G
Vrh “G”
Buginka měla svoje štěňátko! Buginku jsme nakryli pejskem ze zahraničí, oba rodiče jsou výstavně úspěšné čivavky. Rodičovský pár má vyšetření luxace patelly.

Zápis o kontrole vrhu 

Štěňátka

.:18.2.2007:. Gladysce je více jak šest týdnů a je z ní divoké rozpustilé štěňátko. Číhat na okamžiky, kdy se nehýbe a na fotce nebude jen rozmazaná šmouha vyžadovalo hodně trpělivosti.

.:16.2.2007:. Štěňátkům je už šest týdnů, doba společně strávená s nimi nám nezadržitelně utíká, snažíme se jim věnovat každou volnou chvíli. Už to nejsou žádná mimina, ale plnohodnotní psí kamarádi, kteří se umí o sebe postarat, napapat se, dojít si na místečko vyčůrat, běžet nám vlepit pusinu, ale hlavně si spolu hrát a škádlit se. Maminky na ně trpělivě dohlížejí a hrátky usměrňují.

.:3.2.2007:. Gladysce je přesně měsíc. Stává se z ní rozpustilé čivaví štěňátko, co se škádlí se svými skorobratříčky, zkoumá hračky a učí se dávat mi pusinky. Využili jsme tohoto krásného věku, kdy ještě nemají tak rychlé nožičky a pořídili jsme spoustu fotek, později nás místo fotek čekají jen šmouhy ve foťáku. Gladyska už má prořezaných všech dvanáct řezáčků a čtyři špičáčky.

.:29.1.2007:. Gladysce už budou skoro čtyři týdny a z nemotorného miminka se den ode dne víc podobá na čivavku, je to takový malinký plyšáček, co pohopsává kolem maminy a začíná podnikat odvážné výpravy mimo pelíšek. Jenže stačí se jednou zatočit dokolečka a už neví, kde je, a s pláčem volá o pomoc. Naštěstí má maminky dvě, tak je vždy nějaká nablízku.

.:22.1.2007:. Naše miminka už mají svá jména, a protože je naše jediná holčička po Yumovi, a je z vrhu, kde jméno začíná na G, vybrali jsme jméno majitelky Yumy, GLADYS, snad přinese malé Gladysce štěstí. Miminka začínají poznávat, že nožičky neslouží jen k odstrkování při plazení za maminky cecíčkem, ale jde se na ně i postavit. Gladyska je pěkný cvalíček, dá jí moc a moc práce zvednout zadeček a postavit se na nožičky. Pilně trénuje a když se zadaří, udělá i pár krůčků a pak vysílením padne.

.:15.1.2007:. Holčičce jsou téměř dva týdny, žije v pelíšku se svými polobrášky a dobře prospívá. Většinu času prospinká, budí se jen na pití mlíčka a masáže od maminky a babičky.

.:8.1.2007:. V pátek, kdy Buginka přišla o chlapečka, se Kerince narodila dvě miminka. Buginka byla překvapená z nových miminek u nás doma a byla nešťastná, že se o ně nemůže starat. Zkusili jsme dát miminka do jednoho pelíšku a nechat si k nim lehnout obě maminy a ono to našim holčičkám vyhovuje. Kerinka jako zkušená matka se od miminek první dny ani nehnula a Buginka si mohla odpočinout a v klidu spinkat, protože o miminka bylo postaráno a nepískali. Jen první dny hlídáme, aby každé miminko pilo mlíčko od své maminky, aby ti mladší pili první den mlezivo.

.:5.1.2007:. Po dvou dnech života jsme přišli o chlapečka. První den krásně papal a bylo mu dobře a druhý den přestal pít a slábnul a přes všechnu naší snahu pomoci mu odešel do psího nebe.

.:3.1.2007:. Ve středu nad ránem nám Buginka porodila dvě krásné zdravé čivavičky. Porod byl bezproblémový, za což jsem velice šťastná. Nejdříve se narodil chlapeček s porodní váhou 87g. Chvilku po něm holčička, která vážila 125g. Oba hned bumbali a maminka o ně pečuje s láskou.

.:2.1.2007:. Buginka je před porodem. Na ultrazvukovém vyšetření byly vidět dvě miminka.

Vrh H
Vrh “H”
Kerinka měla svá poslední štěňátka. Hrdým tatínkem dvou chlapečků je stejně jako u Buginky belgický pejsek. Oba rodiče jsou šampioni a oba mají vyšetření luxace patelly.

Zápis o kontrole vrhu

Štěňátka

.:3.2.2007:. V šesti týdnech čekalo kluky další focení, které bylo o mnoho náročnější než to předešlé, nějak se nám miminka více hýbou 🙂

.:16.2.2007:. Štěňátkům je už šest týdnů, doba společně strávená s nimi nám nezadržitelně utíká, snažíme se jim věnovat každou volnou chvíli. Už to nejsou žádná mimina, ale plnohodnotní psí kamarádi, kteří se umí o sebe postarat, napapat se, dojít si na místečko vyčůrat, běžet nám vlepit pusinu, ale hlavně si spolu hrát a škádlit se. Maminky na ně trpělivě dohlížejí a hrátky usměrňují. A jestli zvažujete, zda si nepořídit čivaváčka, podívejte se, jestli by se vám nelíbil chlapeček od nás, jeden ještě není zadaný.

.:3.2.2007:. Kluci už umí ovládat svoje nožičky a hned je to veselejší. Stále častěji a delší dobu si společně hrají a také už zvládají odejít čůrat mimo pelíšek a často se strefí přímo na plínku. Škádlí se svou skorosestřičkou, zkoumají hračky a učí se dávat mi pusinky. Využili jsme tohoto krásného věku, kdy ještě nemají tak rychlé nožičky a pořídili jsme spoustu fotek, později nás místo fotek čekají jen šmouhy ve foťáku. Klukům už se prořezaly řezáčky a špičáky, oba mají všechny zoubky. Také varlátka mají obě a na svém místě

.:29.1.2007:. Kluci i jejich sestřička už na svých skoro poslouchajících nožičkách prozkoumávají prostředí mimo pelíšek a začínají projevovat emoce. Tento týden prvně zavrtěli ocáskem, Harríček vrtěl i na mě a dával mi najevo, že je fajn, že jsem si s ním přišla hrát. Zkoušejí první zakousávání se do sourozence, lákají máváním tlapičky na hraní, no je s nimi legrace. Také už ochutnali první papání, ale ani tvaroh, pacholíček ani syrové masíčko jim nejede, pořád zůstávají věrni mlíčku od maminek.

.:22.1.2007:. Miminkám už jsme vybrali jména, černouškovi Happy a jeho bráškovi Harry. Snad se jména jejich budoucím majitelům budou líbit. Stále ještě nemáme závazně vybrané páníčky pro chlapečky, takže pokud se vám kluci líbí, ozvěte se a třeba nakonec bude toto chlupaté štěstíčko vašim domácím miláčkem. Ve třetím týdnu života udělali kluci obrovský pokrok, baví je sledovat okolí a snaží se stavět na nožky a dojít si tam, kam potřebují. Sice se jim to stále nedaří, ale pilně trénují. Hepík je lehčí, lépe se pohybuje než jeho bráška Heríček, který je nenasyta a bumbrlíček.

.:15.1.2007:. Oba chlapečci úspěšně přibývají na váze, aby ne, když se o ně starají dvě maminky. Černému chlapečkovi se krásně rýsuje syté pálení v srsti, bude mít zbarvení po tatínkovi. Kluci jsou moc hodní, jen spinkají a bumbají a při každém pomazlení zívají a dávají mi najevo, že zbytečně ruším. .

.:5.1.2007:. V pátek ráno Kerinka porodila dva krásné zdravé čivakluky. Porod byl rychlý a snadný, zkrátka naše Kerinka je úžasná. Nejdříve se narodil menší černý chlapeček s porodní váhou 95g. Chvilku po něm druhý, který vážil 110g. Oba chlapi hned bumbali a maminka o ně pečuje velmi intenzivně a zkušeně.

.:2.1.2007:. Kerinka je před porodem. Na ultrazvukovém vyšetření bylo vidět jedno miminko.

Vrh CH
Vrh “CH”
Pod jménem naší chovatelské stanice odchovala fenka Cziki Chomutovský Amorek svá druhá štěňátka.Dva kluky a jednu holčičku…

Štěňátka

.:2.8.2007:. Dnes už odchází k novým majitelům i Šarlotka

.:1.8.2007:.

.:31.7.2007:.  10 týdnů

.:27.7.2007:. Dnes odchází Čikoušek k novým páníčkům. Bude se nám stýskat, ale věříme, že se bude mít dobře jako Čárlík.

.:24.7.2007:. 9 týdnů. Doma už je jen Šarlotka a Čikoušek. Čárlík už je v novém domově se svými novými kamarády.

.:15.7.2007:. Dnes pro nás přijela Leona a jeli jsme i s paničkou na výlet.
Poprvé jsme byli venku a hráli si s dalšíma čivavkama…

.:24.6.2007:. Dnes u nás byla na návštěvě Leona s Kubou a ten nás takhle vyfotil…

.:12.6.2007:. Štěňátkům jsou 3 týdny a už mají jména – Charlota, Charlie a Chiko

.:4.6.2007:. Holčička a menší kluk už koukají na svět. Větší prý až zítra…

.:29.5.2007:. Štěňátkům je týden a mamince Čikince začíná pomáhat tetička Fíbinka

.:22.5.2007:. Čikince se narodily štěňátka – dva kluci a holčička

VRH I
Vrh “I”
Zopakovali jsme úspěšné spojení dvou interšampionů, abychom si doma nechali Buginky dceru.

Buginka měla svá druhá štěňátka! Holčičku a chlapečka. Oba rodiče jsou interšampioni, vyšetření na luxaci pately.

Štěňátka

.:23.10.2008:.

.:16.10.2008:. 

.:8.10.2008:.

.:3.10.2008:.

Vrh J
Vrh “J”
Přáli jsme si vyzkoušet miminka s jiným pejskem, ale protože předchozí vrhy s Yumou byly povedené, nechtěli jsme velké změny, proto je tatínkem tohoto vrhu Yumy mladší bráška Stouník, opět osvědčené spojení belgické a bohemia-kevin linie, oba rodiče šampioni.

Štěňátka

.:06.07.2009:.

.:27.06.2009:. 

.:21.06.2009:.

.:11.06.2009:.

.:31.05.2009:.

.:26.05.2009:.

.:16.05.2009:.

.:14.05.2009:.

VRH K
Vrh “K”
Naši mladí pejskové, Fejminka a Benžík, měli spolu prvně štěňátka. Oba rodiče jsou šampioni, mají vyšetření luxace pately, testy DNA.

Štěňátka

.:05.06.2010:.

.:23.05.2010:. 

.:13.05.2010:.

.:03.05.2010:.

.:18.04.2010:.

.:02.04.2010:.

VRH L
Vrh “L”
Buginka měla svá poslední štěňátka, vybrali jsme pro ní opět Yumu, oba rodiče jsou interšampioni, oba mají vyšetřenou luxaci pately.
Info
Štěňátka

Štěňátka

.:27.06.2010:.

.:18.06.2010:. 

.:05.06.2010:.

.:23.05.2010:.

Telefon:+420 723 178 932
Email: leona.kryslova@seznam.cz
Blatno 120, Chomutov 430 01
Leona Krýslová